Linkmahzeni.com Nedir?

Linkmahzeni.com bir proje ürünüdür.

Linkmahzeni.com bir proje ürünüdür.

Türkiye'nin ilk link tıklatma sitesi olan Linkmahzeni.com günlük yapacağınız sitemizden üzerinden çok az bir işlemle para kazanmanızı sağlar.


Kısaltılmış linkleri bir arada toplayarak kullanıcıların daha da hızlı bir şekilde kazanmasını amaçlamış websitesidir. Bu yolada kullanıcılara linkleri tıklamalarına karşılık onlara kredi denen sanal para verir. Kullanıcılar kazandıkları kredileri gerçek paraya çevirebilirler aynı zamanda kısa linklerini tıklatmak için kullanabilirler. Websitenin işleyiş amacı daha iyi hizmet ve kalitedir aynı zamanda kullanıcılara internetten para kazandırmayı amaçlar.

Link.tl, bc.vc, Adf.ly, Looy.in gibi link kısaltarak para kazanılan site linklerini sitemizde kısaltarak belli bir kredi karşılığında anasayfaya ekliyorsunuz. Kayıtlı kullanıclarımız bu linklere tıklayarak kredi kazanıyorlar. Bu kredi karşılığında da onlar linklerini kısaltıp siteye ekliyor ya da direk kredilerini paraya çevirebiliyorlar. Oldukça basit bir sistem günde 30 dakikanızı ayırarak iyi paralar kazanabilirsiniz. Korkmayın sistem kredi dağıtmakta da oldukça bonkör. Eğer her gün giriş yaparsanız sistem otomatik şekilde günlük bonus veriyor. Ayrıca kupon kodları ve yaptığımız etkinliklerle kredi dağıtıyoruz. Her şey sizin için. Sitemizde ayrıca üye referans sitemi bulunmaktadır. Sizin referans linkinizle üye olan kullanıcılar olursa ekstra kazanç sağlıyorsunuz. DURMAYIN ÜYE OLUN :)

Sitemizin bir diğer özelliği ise Adblocker(reklam engelleyici) engelleyerek tık başına para almanızı garantiler.


Dikkat Ban Sebebleri

1- Multi üyelik kullanırsanız hesaplarınız sistemimiz tarafınca otomatik olarak sınırsız şekilde banlanacaktır.

2- Bot gibi araçlar kullanırsanız hesaplarınız sistemimiz tarafınca otomatik olarak sınırsız şekilde banlanacaktır.

3- LinkMahzeni yönetiminde yer alan şahıslarla üslub dışı iletişiminiz olursa hesaplarınız sınırsız şekilde banlanacaktır.

4- Diğer mecralarda, web sitelerinde hakkımızda üsulsuz yorumlarınıza denk gelinirse ve tespit edilirse hesaplarınız sınırsız şekilde banlanacaktır.

/ LinkMahzeni.com yönetimi bu maddelerde her an değişiklik yapma yetkisine sahiptir.


Adres

LinkMahzeni, Inc.
Mezitli / Mersin CA 94107
Türkiye, PK 33170
P: (123) 456-7890

Topluluk