Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farklı tık firmaları

Bildiğiniz üzere bazı tıklamalara siteler para vermiyor bazısını görmüyor eksik sayıyor.Çalışılan siteler bana az geldi.linkmahzeni açıkçası tasarım açısından daha kullanışlı benzer sitelere göre ama onlarda en büyük artı istenilen tıklama sitesini eklenebiliyor olması.Burayada benzer sistem gelmeli.

(12-12-2016, 12:21 AM)bboz26 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğiniz üzere bazı tıklamalara siteler para vermiyor bazısını görmüyor eksik sayıyor.Çalışılan siteler bana az geldi.linkmahzeni açıkçası tasarım açısından daha kullanışlı benzer sitelere göre ama onlarda en büyük artı istenilen tıklama sitesini eklenebiliyor olması.Burayada benzer sistem gelmeli.

Mesela hangi link kısaltma sitesini istersiniz hocam. Piyasada araştırdığınız sağlam ödemesi ve sayımı olan site var mı bildiğiniz.

(12-12-2016, 12:24 AM)Administrator Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2016, 12:21 AM)bboz26 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğiniz üzere bazı tıklamalara siteler para vermiyor bazısını görmüyor eksik sayıyor.Çalışılan siteler bana az geldi.linkmahzeni açıkçası tasarım açısından daha kullanışlı benzer sitelere göre ama onlarda en büyük artı istenilen tıklama sitesini eklenebiliyor olması.Burayada benzer sistem gelmeli.

Mesela hangi link kısaltma sitesini istersiniz hocam. Piyasada araştırdığınız sağlam ödemesi ve sayımı olan site var mı bildiğiniz.

Link.im mesela admin onuda ekleyin adhy.pe buda güzel bi bakın hocam

(18-12-2016, 05:39 PM)alikuzu03 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2016, 12:24 AM)Administrator Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Link.im mesela admin onuda ekleyin adhy.pe buda güzel bi bakın hocam
Link.im eklenecektir hocam adhy.pe nin sistemi nasıl sayımları iyi mi. Biliyorsunuz pek çok kısa link sitesi sayıyor ama az tl veriyor. Ödeme yöntemleri iyi ise onu da ekleyebiliriz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Kullanıcı Paneli

Hoşgeldin, Ziyaretçi

Kayit olmak istemez misin?

Kayıt ol

Navigasyon

Son Konular

Forum software by © MyBB Türkçe Çeviri: MyBBGrup